Tudi letos smo vključeni v projekt Tedni vseživljenjskega učenja(TVU). Z njim opozarjamo na pomembnost učenja v vseh življenjskih obdobjih in za vse vloge.

Naša prva delavnica je bila Taekwondo. Borilno veščino so nam predstavili člani Red Power Taekwondo Klub Slovenske Konjice Slovenske Konjice .

Poučili so nas, da je to borilna veščina, ki ne spodbuja nasilja in temelji na petih načelih: vljudnost, poštenost, vztrajnost, samokontrola in nezlomljiv um.

Prikazali so nam, kako potekajo treningi, kakšna je njihova oprema in nam predstavili nekaj osnovnih udarcev. Seveda so otroci lahko sodelovali skozi celotno predstavitev in bili nad to športno panogo zelo navdušeni. Mogoče pa bomo kmalu imeli kakšnega novega taekwondoista.🥰

Hvala Nik Avguštin in Red Power Taekwondo Klub Slovenske Konjice.