V torek, 21. 5. 2019, smo izvedli še en kulturni dan. Namenjen je bil vsem otrokom, ki so to šolsko leto pridno brali knjige in usvojili bralno značko. Namreč, današnji dan je bil “nagrada” za pridne bralce.

V tem šolskem letu je vsem našim učencem uspelo prebrati dogovorjeno število knjig za bralno značko, zato smo se odpravili v OŠ Pod goro, kjer smo se priključili v tri delavnice: šestošolke so pripravile igro z naslovom Velika zmešnjava, srečali smo se z rekorderji v sestavljanju rubikove kocke in gimnazijcem, Levom Rusom, ki je postavil državni rekord v poznavanju decimalk števila” pi”. Pravljičarka Maja Furman pa nas je nagradila z gledališčem kamišibaj.

1 2 3 4 5 6

Učenci so bili nad dejavnostmi, ki so bile pripravljene za njih, navdušeni. Obljubili so, da bodo tako pridno brali tudi v naslednjem šolskem letu.