V mesecu požarne varnosti smo tudi na naši šoli izvedli evakuacijo. Med izvajanjem tehniškega dne na temo evakuacija in gasilstvo, smo v daljavi zaslišali sirene, kar nas je opozorilo, da moramo čim prej zapustiti šolsko stavbo in se zbrati na dogovorjenem zbirnem mestu. Evakuacija šolarjev, vrtca in delavcev je bila uspešno izpeljana.

1 4

Gasilci so nam predstavili vajo z vedrovko. Vsi otroci so se lahko preizkusili v zbijanju tarče. Sledil je ogled vozil ter opreme, gasilci pa so otrokom dovolili tudi vstop v vozilo. Bili so zelo radovedni, zato so lahko spoznali veliko novega.

16 18 20 23

22

Po malici so učenci nadaljevali z ustvarjanjem – izdelali so gasilska vozila. Fotografije pogosto povedo več kot besede, zato vas vabimo, da si jih ogledate v galeriji in si tako ustvarite sliko, kako je potekal dan.