V ponedeljek in torek smo izvedli še zadnja dneva dejavnosti.

Najprej smo se odpravili v terme Zreče, kjer smo izvedli športni dan – plavanje. Učenci so se čofotanja v vodi zelo veselili. V vodi so se igrali ter skozi igro in dejavnosti izgubljali strah in se tako prilagajali na vodo. Nato so skupaj z vaditeljem plavanja izvajali različne dejavnosti tudi v globlji vodi. Plavalci pa so veliko plavali in utrjevali znanje, ki so ga pridobili v letni šoli v naravi.

p1

Naslednji dan pa smo izvedli še naravoslovni dan. Učenci so izkusili vožnjo z vlakom do Maribora. Seznanili so se z voznim redom, nakupom vozovnic in pravili obnašanja na železniški postaji in v samih kupejih.

a5 a10

V Mariboru smo obiskali Akvarij – terarij. Učence so najbolj navdušile kače in pa piranje.

a14 a15

Seveda pa ob zaključku šolskega leta nismo pozabili na sladoled. Na poti domov, smo se ustavili v Slovenskih Konjicah kjer smo se z njim tudi ohladili in posladkali.