26. marca, dan po materinskem dnevu, so učenci OŠ Špitalič in otroci iz vrtca s pomočjo učiteljev ter vzgojiteljic, mamice (pa tudi babice, žene in očke) počastili s prireditvijo ob njihovem prazniku. Na prireditvi nas je pozdravila tudi ravnateljica, gospa Darja Ravnik.

42

Na nastop so se otroci vestno in odgovorno pripravljali. Predstavili so se s petjem pesmic ob spremljavi kitare in z dramsko igro. Naši učenci so na pravem odru spretno odigrali igro o pikapolonici, ki ni znala šteti. Težavo ji je pomagala odpraviti bistra čebelica. Otroci vrtca pa so uprizorili Tinka Polovinka, ki vse naredi na pol, kar pa ne velja za palačinke.

6   18   10

Gostje so bili navdušeni nad prireditvijo, mamice niso ostale ravnodušne in potočile tudi kakšno solzico, ko so jim otroci v zahvali podarili tudi skromna darilca.

Več utrinkov si lahko ogledate v galeriji na naši spletni strani.